Novi argentinski dres s tri zvjezdice

Argentinska reprezentacija uskoro će lansirati novi dres. Ono što ovaj dres čini drugačijim od dosadašnjih je to što će na njemu biti tri zvjezdice umjesto dvije kao u prošlosti.Barcelona Domaći Nogometni Dres 2022

Ovaj će se dres službeno prodavati na Adidasovim službenim stranicama i svim njegovim trgovinama 26. prosinca po lokalnom vremenu. U isto vrijeme, sve distribucijske trgovine rebrendiranih proizvoda također će prodavati ovaj dres. Glavna promjena ovog dresa je da će se iznad amblema reprezentacije pojaviti nova zvijezda, koja označava da je Pampas upravo osvojio prvaka Svjetskog kupa 2022., nešto viša od prethodne dvije zvijezde. Adidas još nije objavio cijenu ovog dresa.

U finalu Svjetskog prvenstva Argentina je osvojila Herkulov kup pobijedivši Francusku na jedanaesterce. Argentinski nogometni savez priopćio je kako dres reprezentacije neće biti redizajniran, već će se nastaviti koristiti sljedećih nekoliko mjeseci. Međutim, logotip momčadi je promijenjen i bit će tiskan sa zlatnom zvijezdom koja simbolizira trećeg prvaka Svjetskog kupa. Nakon utakmice argentinski igrači su nosili ovaj dres kada su slavili. Suprotno onome što su ljudi zamišljali, tijekom slavlja tri zvjezdice na prsima dresa koji su nosili argentinski igrači nisu bile raspoređene vodoravno, već su bile raspoređene u obliku naslaganog trokuta.

Adidas je dugogodišnji partner Argentinskog nogometnog saveza. Nakon što je Argentina osvojila prvenstvo, Adidas je bio jednako uzbuđen. Prethodno je Adidas povukao samo prigodne proizvode uključujući šampionsku majicu. Dres argentinske reprezentacije s tri zvjezdice tek je ovih dana službeno objavljen, au prodaji bi se trebao naći 26. prosinca.dresovi za nogomet