Juventus je pobijedio Real Madrid rezultatom 3-1

Dva velikana svjetskog nogometa, Real Madrid i Juventus, pokrenuli su vrlo gledanu prijateljsku utakmicu. , Juventus je ovu utakmicu igrao opušteno i uzbudljivo, te je postigao 3-1.Iako nije bila službena utakmica, netko iz Real Madrida može iskoristiti ovu utakmicu da vidi gdje su problemi momčadi.

Prvi pogodak na utakmici stigao je u 48. sekundi, nepunoj minuti utakmice, kada je Juventus osvojio prvi bod koji je uvelike podignuo moral momčadi, a pogodak je postigao Moise Kean Got it. Drugi pogodak, koji je postigao Weah Jr. u 20. minuti, omogućio je Juventusu da poveća svoju prednost i utakmica je došla do 2-0 uz pritisak na Real Madrid. Treći pogodak pao je u 38. minuti, au konačnici je Vinicius Junior, u  Real Madrid dres s brojem 20, ublažio mali minus Real Madrida i rezultatom 2-1. Posljednji pogodak postigao je Juventus, au 95. minuti utakmice Vlahović je golom izravno osigurao pobjedu Juventusa u ovoj prijateljskoj utakmici! Konačni rezultat bio je 3-1, a Real Madrid je u ovom kolu ispao škart Juventusu.

Ukratko, ova prijateljska utakmica ne samo da je navijačima donijela nogometni pir, već nam je pokazala draž i čar nogometa. nogometni dresovi komplet Bilo da se radi o pobjedi Juventusa ili naporima Real Madrida, oni zaslužuju naš aplauz. Vjerujem da će nam ove dvije momčadi u budućim utakmicama nastaviti donositi još iznenađenja i prekrasnih trenutaka.