7 gólů a 5 asistencí! Poplatek B předčí C Ronalda a stává se hráčem Manchesteru United s nejvíce góly

Manchester United v tomto přípravném zápase Premier League porazil Brentford 3:1. Ve hře Bruno Fernandez pomohl svým spoluhráčům ke skórování 2krát. Dresy na fotbal

V 62. minutě, po obdržení trajektu z Ronaldovy hrudi, B Fei dribloval míč do pokutového území a centroval, Greenwood snadno trefil prázdnou branku a Manchester United se ujal vedení 2:0.

V 77. minutě se B Fei naklonil a Rashford z 10 metrů od pravého žebra pokutového území vystřelil na bližší roh. Manchester United pečetil vítězství 3:0. dres Manchester United

V letošní sezóně B fee zaznamenal v Premier League 7 gólů a 5 asistencí. Přímo se podílel na 12 gólech a předčil Ronalda a stal se hráčem s nejvíce góly vstřelenými spoluhráči z Manchesteru United.

Ronaldo si v letošní sezóně Premier League připsal 8 gólů a 3 asistence.