Dimarco pomaga Interowi wygrywać

W tej rundzie Serie A Inter Mediolan pokonał Bolonię 6:1 u siebie. DiMarco spisał się dobrze i wystawił dobry show z klamrą.koszulka manchester city

W 36. minucie Dimarco strzelił z rzutu wolnego zza krawędzi pola karnego prosto w lewy dolny róg, a Inter Mediolan wyprzedził wynik 2-1. W 48. minucie Barrera podał piłkę, a DiMarco strzelił w daleki róg z 12 jardów z prawej strony pola karnego, 4-1.

DiMarco jest drugim obrońcą Interu, który strzelił dwa gole w Serie A w ciągu ostatnich 10 lat. Pierwszym był Ashraf, który strzelił podwójną bramkę w lidze przeciwko Bolonii 5 grudnia 2020 roku.

DiMarco zaliczył w tym sezonie 14 występów w Serie A, w tym 12 startów i strzelił 3 gole. Ma też 2 asysty w Lidze Mistrzów.Koszulka Real Madryt Główna

Po meczu DiMarco powiedział, że najważniejsze jest to, że drużyna odpowiedziała i wygrała, a on zadedykuje cel swojej rodzinie i przyjaciołom.